ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ 14. YILINI GEVEZE İLE KUTLADI

özdilek geveze (2)Özdilek Holding yatırımı olarak İnciraltı bölgesinde 2001 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan Özdilek Alışveriş Merkezi geçtiğimiz Pazar günü 14. Yılını geride bıraktı. 14. Yıla özel düzenlenen birçok kampanya ve etkinliğin yanında 15. Kasım Pazar günü ünlü radyo programcısı Geveze, Özdilek Alışveriş Merkezi’nde eğlenceli bir yarışma ile bol bol hediye dağıttı.

14. YILA ÖZEL HEDİYELİ YARIŞMALAR

Özdilek Alışveriş Merkezi 14. Yıla özel düzenlediği Tekstil Ürünlerinde 4 Al 3 öde, Ev Tekstili ürünlerinde 200 TL alışverişlere 50 TL indirim kampanyasıyla birlikte, Özdilek markette yüzlerce üründe indirim fırsatı sunarken, 15 Kasım Pazar günü Geveze ile Kutu Kutu yarışması düzenledi.

15 Kasım Pazar günü 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar arasından Geveze’nin seçtiği yarışmacılar kendilerine sunulan zarflardan birini seçerek Geveze ile esprili bir pazarlığa girişti. Büyük ödülü kapmak için gevezenin sunduğu hediyeler karşısında pazarlık yapan yarışmacılar büyük ödülü kazanmak için ter döktü..
Gevezenin eğlenceli sunumuyla 2 set olarak devam eden yarışmada, yarışmacılar hem eğlendi hem de kazandı.. 14. Yıl doğum günü pasta kesimiyle devam eden etkinliklerde bando takımı gösterisi ve Canlı müzik dinletisi yapıldı. Ayrıca Pazar günü Özdilek’e ziyaret eden her çocuğa Rüzgar gülü hediye edildi.

Bir Cevap Yazın