Kuzguni’de Görkemli Tango Gecesi

Güler ve Orhan DogruDoğrucan Mobilya’nın grup şirketlerinden olan ve Mavişehir’de girişimci iş kadını Güler Doğru tarafından geçtiğimiz ağustos ayında hizmete açılan Kuzguni Sanat Café & Brasserie, tango severleri ağırladı.
Aşkın efsane dansçıları Tango & Aşk konseptiyle, düzenlenen geceye 130 seçkin davetli katıldı.
Çello’da Hakan Gürkan’ın şefliğinde, kemanlarda Handan Gürkan ve Banu Bilge’nin seslendirdiği şarkılar eşliğinde baş dansçılar Ezgi Er ve Onur Gümrükçü, büyük ilgi ve beğeni toplayan bir tango performansı sergiledi.
Davetlilerin de eşlik ettiği dans gecesi, geç saatlere dek sürerken; İzmir’de bir ilk olan canlı performans müzik eşliğinde gerçekleşen tango şöleni katılımcılardan tam not aldı.
Bünyesinde sinema konferans ve toplantı salonu bulunduran ve sanat içerikli konseptiyle de İzmir’de bir ilk olan Kuzguni Sanat Café & Brasserie, güne kahvaltı ile başlarken; çocuk ve yetişkinlerin katılımıyla düzenlenen uygulamalı seramik ve sanat etkinliklerine de ev sahipliği yapıyor.
Haftanın iki günü geceleri canlı müzik dinletisi yapılan mekanda, her ay değişik konseptte özel bir gece düzenleniyor; Fransız mutfağının ön plana çıktığı restoran, nezih ortamı, leziz mönüleri ve seçkin müşteri grubuyla dikkat çekiyor.

Bir Cevap Yazın