CUMHURİYET BAYRAMI’NDA ÜNLÜ MANKENLERİN DEFİLESİ COŞKUYU İKİYE KATLADI

29 Ekim Defilesi (4)İzmir Optimum Outlet’in geleneksel sonbahar-kış kreasyonları defilesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ünlü mankenlerin katılımıyla gerçekleşti. Podyumların beğeni toplayan yıldızları Simge Tertemiz, Irmak Atuk ve 2015 Miss & Mr Model Of Turkey yarışmasının finalistlerinin boy gösterdiği defile ve genç sanatçılar Aynur Aydın, Beyza Durmaz konserleri Cumhuriyet coşkusunu ikiye katladı.

Koreografisi ve stil danışmanlığını Rönesans Ajans’ın üstlendiği bu özel defilede ünlü moda markalarının merakla beklenen yeni koleksiyonları ilk kez görücüye çıktı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkuyla kutlandığı etkinlikte gerçekleştirilen defile ile Optimum Outlet Alışveriş Merkezi moda rüzgarları estiren dev bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Cumhuriyet’in 92. yılında gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Optimum Outlet Alışveriş Merkezi lider markaların sonbahar-kış kreasyonlarını İzmir’de ilk kez görücüye çıkardı. Yüzlerce kişinin soluksuz izlediği defilenin sonunda baş mankenler Simge Tertemiz, Irmak Atuk ve pop müziğinin genç isimleri Aynur Aydın, Beyza Durmaz hep birlikte ay yıldıza bürünen AVM’de Onuncu Yıl Marşı’nı seslendirdi. Cumhuriyet’in 92. yılında gurur ve duygu dolu dakikalar ziyaretçilerin coşkusunu artırdı.

Defilenin baş mankenleri Simge Tertemiz, Irmak Atuk ile Miss & Mr Model of Turkey yarışmasının finalistleri, Optimum Outlet’in Mango, Mudo, Park Bravo, Decathlon, Beymen, Altınyıldız gibi önde gelen moda markalarının başarılı koleksiyonlarını alışveriş severlerle buluşturdu.

Genç sanatçıların konserleri İzmirli hayranlarını büyüledi…
İzmir’in en çok ziyaret edilen Alışveriş Merkezi Optimum Outlet, gerçekleştirdiği defilenin yanı sıra genç pop yıldızları Aynur Aydın ve Beyza Durmaz’ı sevenleriyle buluşturdu. Genç yıldızların çıkış yapan şarkılarını seslendirdikleri konserler ile defilenin atmosferi yükseldi. Cumhuriyet’in 92. yılına özel düzenlenen etkinlik programı bayram heyecanını zirveye taşıdı.

Bir Cevap Yazın