Rengarenk Açılış

Bir süre Hatay semtinde hizmet verdikten sonra rotayı Alsancak’a çeviren ve İzmirli iş kadını Arzu Şimşek’in sahibi olduğu Zeytin Kostümevi’nin açılışı renkli sahnelere ev sahipliği yaptı.

İzmir’li Girişimci Kadınlar Derneği’nin Başkanı, İzmir Ticaret Odası İş Kadınları Konseyi üyesi de olan Şimşek’i konsey üyesi arkadaşları başta çok sayıda davetli yalnız bırakmadı.

Açılış kokteyline katılan hanımlar giydiği kıyafet ve kostümlerle çocukluk günlerine döndü. Kıyafetleri aksesuarlarla zenginleştiren hanımlar bol bol fotoğraf çektirdi, selfie çekmeyi unutmadı. Çocuklar ise hayalini süsleyen masal kahramanlarından beğendininin kıyafetleriyle kısa bir süreliğine de olsa keyifli anlar yaşadı.

Atölyesinde üretilen, mağazasında yer alan kıyafetler ve aksesuarlarla 100 yetişkin, 200 civarında çocuğu özel geceler için istenilen kişiliğe büründürebilecek kapasitede olduklarını belirten Arzu Şimşek, ister tarihten bir kişilik, ister Don kişot, ister bir zombi, vampir, bir savaşçı, canavar, isterse bir masal kahramanı yaparak özel günlerin, partilerin öncesinde başvuru merkezi olduklarını söyledi.

Bir Cevap Yazın