CUMHURİYET COŞKUSU ÜNLÜ MANKENLERİN KATILIMIYLA İZMİR’DE YAŞANACAK…

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı (1) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı (3)İzmir Optimum Outlet’in geleneksel Sonbahar-Kış kreasyonları defilesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ünlü mankenlerin katılımıyla gerçekleştirilecek. Podyumların beğeni toplayan yıldızları Simge Tertemiz, Irmak Atuk ve 2015 Miss & Mr Model Of Turkey yarışmasının finalistlerinin boy göstereceği defile ziyaretçilere Cumhuriyet coşkusunu yaşatacak. Seçkin markaların 2015 – 2016 kreasyonlarının tanıtılacağı ve akabinde gerçekleştirilecek konser etkinliği saat 17.00’da Optimum ziyaretçileriyle buluşacak.
Koreografisi ve stil danışmanlığını Rönesans Ajans’ın üstlendiği bu özel defile ile sürükleyici moda markalarının merakla beklenen yeni koleksiyonları ilk kez görücüye çıkacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkuyla kutlanacağı defilede Optimum’da moda rüzgârları esecek. Gösterişli bir organizasyona ev sahipliği yapacak olan Optimum Outlet Alışveriş Merkezi birbirinden seçkin markaların koleksiyonlarını ilk kez görücüye çıkararak trendlere yön verdiği bir kez daha gözler önüne serilecek.

Defilede podyuma çıkacak ünlü mankenler Simge Tertemiz, Irmak Atuk ve Miss & Mr Model of Turkey yarışmasının finalistleri, Optimum Outlet’in Mango, Mudo, Park Bravo, Decathlon, Beymen, Altınyıldız gibi önde gelen moda markalarının başarılı koleksiyonlarıyla izleyenleri büyüleyecek.

Aynur Aydın ve Beyza Durmaz İzmirli sevenleriyle bir araya gelecek…
İzmir’in en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezi Optimum Outlet, gerçekleştireceği moda şovu ile beraber 29 Ekim’de gösterişli bir organizasyona ev sahipliği yapacak. 29 Ekim’de saat 17:00’de gerçekleşecek muhteşem defilenin ardından Optimum’da Pop müziğin genç, sevilen sesleri Aynur Aydın ve Beyza Durmaz sahneye çıkacak.

Genç yıldızlar defilede gerçekleşecek mini konserde İzmir’de sevenleri ile buluşacak. Optimum ziyaretçileri, Cumhuriyet’in 92. yılına özel hazırlanan dolu dolu etkinlik programıyla bayram coşkusunu zirveye taşıyacak.

Bir Cevap Yazın