“HAYAT ÖPÜCÜĞÜ” FİLMİNİN OYUNCULARI BULUŞUYOR

hayat öpücüğü (2)Merakla beklenen “Hayat Öpücüğü” filminin oyuncuları 11 Ekim Pazar günü İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’nde seyirci ile buluşacak, filmi birlikte izleyecekler. Sinemaseverler, film gösterimi öncesinde tüm Optimum ziyaretçilerine açık olan tanışma toplantısında filmin başrol oyuncuları ile bir araya gelip söyleşi yapma imkanı bulacak.

11 Ekim Pazar günü Optimum’da filmin başrol oyuncuları Ali Sunal ve Hatice Şendil’in katılacağı söyleşi 15:00’de gerçekleşecek. Söyleşinin ardından sanatçılar saat 16:00’da “Hayat Öpücüğü” filmini hayranları ile birlikte Optimum Cinemaximum salonlarında izleyecek.

Romantik Bir Hikaye

Yönetmenliğini Şenol Sönmez, senaristliğini Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı’nın yaptığı yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği filmin proje tasarımını ise Ali Sunal üstleniyor. Hastalık hastası, titiz ve takıntılı Metin (Ali Sunal) ile yaşam dolu Hayat’ın (Hatice Şendil) hastanede başlayan ilişkilerinin samimi, duygusal ve romantik bir hikaye ile anlatıldığı film iki gencin hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Ali Sunal ve Hatice Şendil’in başrollerini paylaştığı uygulayıcı yapımcılığını ise Fatmanur Sevinç’in gerçekleştirdiği filmde ünlü oyuncular Ayda Aksel, Ahmet Saraçoğlu, Janset, Zerrin Sümer, Somer Karvan, Mehmetcan Mincinözlü ,Ali Çelik ve Berk Pamir de rol alıyor. Hayatı dolu dolu yaşamak gerektiğini anlatan romantik filmde sevginin iyileştirici gücü izleyici ile paylaşılıyor.

Bir Cevap Yazın