YATIRIMLAR SÜRÜYOR, KIRTASİYEDE HEDEFLER BÜYÜYOR…

Keskin Color_İzmir Sube (3)Kırtasiye sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Keskin Color, gerçekleştirdiği yatırımlarla hedefleri için yeni adımlar

atıyor. Faaliyetlerine kartpostal üretimi ve pazarlaması ile başlayan, yıllar içinde ürün gamına tebrik kartı, takvim, ajanda, turistik yayınlar ve son olarak kağıttan kırtasiye ürünlerini ekleyerek alanında bir dev haline gelen 50 yıllık köklü kuruluş, büyümesini sürdürüyor. Türkiye genelinde şube ve bayileri aracılığıyla çalışmalar yapan kırtasiye sektörünün lider ismi, İzmir’de açtığı yeni şubesi ile hız kesmeden hedeflerine yürüyor. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve artan talepleri rahatça karşılayabilmek üzere Antalya’daki şubesini de daha geniş bir binaya ve merkezi bir lokasyona taşıdı. İzmir şube açılışına ve Antalya’daki yeni lokasyon dolayısıyla gerçekleşen aktiviteye, kuruluşun bu bölgelerde faaliyet gösteren çok sayıda bayisi, toptancılar ve perakende noktaları katıldı.

Ürün gamında; okul öncesi yaş grubundan, çalışan insanlara kadar uzanan yaklaşık 1.200 çeşit ürün bulunan, kökleri yaklaşık 50 yıl öncesine dayanan deneyimi ile kırtasiye sektörünün zirvesinde bulunuyor. Bu yıl için öngörülen %20’lik büyüme hedefini yakalayan kuruluş yatırımlarını da sürdürüyor. Şube açılışlarının yanı sıra yıl sonunda da Selimpaşa’da inşaatı devam etmekte olan 15.000 metre karelik yeni binasına taşınmayı ve makine parkını genişletmeyi hedefliyor.

Bir Cevap Yazın