Simge Sağın hayranlarıyla biraraya geldi

Simge Sağın Mini Konser ve İmza Günü (25)İzmir Optimum Outlet ziyaretçileri genç ve başarılı şarkıcı Simge Sağın şarkıları ile coştu. “Miş miş” şarkısıyla gönüllere taht kuran Simge Sağın’ı İzmir’deki ilk imza gününde hayranları yalnız bırakmadı.

İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi ünlü isimleri kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor. Optimum’un bu defa konuğu yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Simge Sağın oldu. İzmir’deki ilk imza gününü Optimum Outlet’te gerçekleştiren başarılı sanatçı yoğun ilgi gördü. Yılın şarkısı ‘Miş Miş’ ile muhteşem bir çıkış yapan Simge Sağın, şarkılarını Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde seslendirdi.

Sempatik Yıldıza Hayranları Büyük İlgi Gösterdi

Sempatik tavırları ve şarkılarıyla gençlerin büyük beğenisini kazanan Simge Sağın bu kez şarkılarını İzmirli hayranları için söyledi. Sabahın erken saatlerinden itibaren Optimum’da yerlerini alan Simge Sağın hayranları, ünlü sanatçıdan imza alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Müzik listelerinde ilk sıralara demir atan şarkısı ile sahneye çıkan Simge Sağın Optimum Outlet AVM’de coşkuyu zirveye taşıdı. İzmir’deki ilk imza gününde genç sanatçı, tüm hayranlarına tek tek imza dağıttı, sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir Cevap Yazın