Konsomatris Ekin

Ekin Turkmen Pembe Foto 1Ekin Türkmen yıllar sonra yönetmen koltuğuna oturan Türkan Şoray’ın Uzaklarda Arama sinema filminde rol aldı. Genç oyuncu filmde canlandıracağı konsomatris rolüyle çok konuşulacak!

Genç oyuncu Ekin Türkmen; yapımcılığını ve başrolünü Yağmur Ünalın üstlendiği, Türkan Şorayın ise yıllar sonra yönetmen olarak kamera arkasına geçtiği Uzaklarda Arama filminde önemli rollerden birini üstlendi. Bir pavyonun kasabaya taşınması sonrasında yaşananları konu alan filmde Ekin Türkmen, pavyonda çalışan konsomatris rolüyle sinemaseverlerle buluşacak.

Çekimleri Muğlada tamamlanan filmde rol almaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Ekin Türkmen duygularını Türkan Şorayın büyük bir hayranıyım. Onunla aynı havayı solumak bile çok güzel bir his. Türkan Şorayın tecrübelerinden yararlanmak, onun yönettiği bir filmde oynamak beni çok mutlu etti cümleleriyle ifade etti.

Ekin Türkmen daha önce Ekmek Teknesi, Nefes Nefese, Acı Hayat, Kısmetim Otel, Menekşe ile Halil , Küçük Kadınlar, Karakol, Aşk Emek İster, Asla Vazgeçmem gibi birçok TV dizisinde ve Keloğlan Karaprens’e Karşı , Son Ders: Aşk ve Üniversite, Anadolu Kartalları adlı sinema filmleriyle bir çok reklam filminde oynamıştı.

Bir Cevap Yazın