Corendon Turizm Grubu yeni oteller ile büyümeye devam ediyor

Yelken Otel Beldibi kusbakisi2014 sezonu itibariyle otelcilik sektöründe büyük bir atak yaparak adından sıkça söz ettiren Corendon Turizm Grubu, bünyesine 2 yeni otel daha eklediğini açıkladı.

Antalya Beldibi’ndeki ve Bodrum Turgutreis’teki Yelken otellerinin işletmesini 10 yıllığına devralan Corendon Hotels&Resorts, bu son atılımıyla otel sayısını 11’e çıkardı. Avrupa ve Türkiye’nin en büyük turizm gruplarından olan Corendon’un kurucu ortağı Yıldıray Karaer, Kemer Beldibi’nde yer alan Yelken otelin adının Grand Park Kemer olacağını ardından Yelken Otel Bodrum’un adının ise Grand Park Bodrum olacağını belirtti. Karaer, “İlkini Antalya’da açtığımız Grand Park Lara otelimizin hizmet kalitesini ve misafir memnuniyetini bu otellere de taşıyacağız” dedi. Yıldıray Karaer, “Otel yatırımları için sadece Hollanda ve Türkiye’ de değil; Yunanistan (Girit, Rodos) ve İspanya (Barcelona, İbiza, Mallorca) gibi kendi tur operatörleri ile de destekleyebilecekleri destinasyonlarda projeler geliştirmeye devam ettiklerini” belirtti.

2016 sezonunda bünyesine katacağı bu iki otel ile birlikte toplam oda kapasitesini 2.500’ün üzerine çıkaran grubun diğer otelleri Antalya Kundu’daki Grand Park Lara; Çeşme Alaçatı’daki Premier Solto Hotel; Çeşme Boyalık Beach’teki Miplaya Hotel; Bodrum Gündoğan’daki The Blue Bosphorus Hotel; Bodrum Güllük’teki Iassos Modern Hotel, Hollanda’daki Vitality Hotel Amsterdam, The College Hotel Amsterdam, Corendon Village Amsterdam Airport ve Rembrandt Hotel Leiden.

Grand Park Kemer hakkında

Akdeniz’in doğal güzellikler ile çevrili en huzurlu köşelerinden biri olan Kemer Beldibi Mevkii’nde yer alan otelimiz, Kemer merkeze 8 km ve Antalya Havalimanı’na 40 km mesafede konumlanıyor.
Beldibi’nin gözde tesislerinden olan otel, 250 m uzunluğunda kum, çakıl ve ahşap platformdan oluşan plajının yanısıra iddialı SPA merkezi ve su sporları aktiviteleri ile dikkat çekiyor. 20.000 m² alan üzerine kurulu tesisin 305 odası bulunuyor.

Grand Park Bodrum hakkında

Bodrum Yarımadası’nın doğa ile iç içe, sakin ve huzurlu mevkii Turgutreis’te yer alan otelimiz, misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatıyor.
330 metre uzunluğunda kum plajı ve iskelesi bulunan tesiste ayrıca 3 adet yüzme havuzu ve aquapark bulunuyor.

Spa merkezinde bulunan hamam, sauna ve masaj uygulamaları misafirlerin yenilenmelerine yardımcı oluyor. Fitness center, spor tutkunu misafirler için gün boyu hizmet veriyor. Bölgede ayrıca kano, rüzgar sörfü, dalış gibi etkinlikleri gerçekleştirmek mümkün.

Turgutreis’in merkezine 4 km uzaklıkta konumlanan otelimizin, 20.000 m² alana kurulu ve 232 odası bulunuyor.

Otelcilik sektöründe büyümeye, gelişmeye ve söz sahibi olmaya çalışan Corendon Turizm Grubu, hem Türkiye’de hem de Avrupa’da tecrübeli vizyoner yöneticileri, hizmet ve misafir odaklı kadroları ile konaklama sektöründe çeşitli segmentlerde tercih edilir, misafir memnuniyeti yüksek bir yönetim ve işletmecilik anlayışı ile bu yolda yürümek gayretinde olduklarını açıkladı.

Bir Cevap Yazın