En yeni 7 gelinlik trendi

weding model (2)Düşük omuzlar; bu romantik tarz, bu yıl gelinlikte, podyumların hakimiydi. Çok rahat olmamasına rağmen, şık olmayı tercih eden gelin adayları için ideal bir yaka kesimi… Dantellerle kullanıldığında romantik ve elegant bir hava veriyor.

Transparan sırt dekolteli gelinlikler. Bu yıl sırt dekoltesi oldukça derin ve transparan. Eskiden olduğu gibi yoğun dantellerle kapatılmıyor. Oldukça sade, dantel aplikelerle süslenen sırt dekoltesi net bir şekilde görünüyor.

Göğüs kısmı balenli gelinlikler; bu yılın gelinlik kesimlerinde en belirleyici özelliklerinden biri. Sütyen şeklinde çalışılmış göğüs kupları. Göğüs altından belirgin bir hatla robayı ortaya çıkaran bu tarz oldukça feminen…

İnci işlemeler geçen yıllardan farklı olarak bu yıl inci işlemeler göze çarpıyor. Gerek dantel üzerine gerekse, doğrudan bedenin üzerine işlenen irili ufaklı inciler, işlemelerde göz dolduruyor ve çok dikkat çekiyor.

Geleneksel olmayan renkler; klasik beyaz, ebru ve bejin dışındaki pudra pembe, buz mavisi ve nil yeşili tonlarını bu yılın cesur gelinleri üzerinde görebiliriz. Beyazdan sıkılanlar için ideal alternatif, pastel renkli gelinlikler.

Dantel kollu gelinlikler; cambridge düşesi Kate Middleton’un gelinliğinden sonra bu tarz oldukça ilgi gördü. Hala yılın trendleri arasında. Bence çok şık ve asil bir görüntü.

Balık etek kesimli gelinlikler; tamamen bedeni saran ve komple dantel kaplı bu modeller, bu yıl gelinlerin gözdesi… Yaka olarak ise straplezin yerini düşük omuzlar aldı.

Evlenecek bütün çiftlere mutluluklar diliyorum…

Bir Cevap Yazın