Karşıyakalı çocuklara ‘kurs’ müjdesi

Karsiyaka_2548Çocukların okul dışında kalan vakitlerini daha kaliteli ve verimli hale dönüştürmek için çalışan Karşıyaka Belediyesi Çocuk Kulübü’nde kış dönemi kursları için kayıtlar başladı. Ücretsiz olarak gerçekleşecek model uçak yapımı, İngilizce drama ve karikatür gibi kurslar, çocuklar için eğitim ve eğlenceyi bir araya getirecek.

YEPYENİ BRANŞLAR

Karşıyaka Belediyesi tarafından çocukların sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla kurulan Çocuk Kulübü; kış dönemini 7 farklı branştaki ücretsiz kurslarla açıyor. Geçen yıl ‘satranç’, ‘karikatür’ ve ‘eğlenceli matematik’ branşlarından oluşan kurs programına yeni dönemde ‘Ata uçak model yapımı’, ‘İngilizce drama’, ‘Fransızca drama’ ve ‘fen teknoloji’ branşları da dahil olacak.

KAYITLAR BAŞLADI

Kayıtların kabul edilmeye başlandığı kurslara Çocuk Kulübü üyeleri ücretsiz olarak katılabilecek. Her branşta uzman eğitmenler tarafından verilecek kurslar sayesinde, hem çocukların eğitim ve sosyal yaşamlarına katkı sağlanacak hem de yeteneklerinin keşfedilmesine imkan tanınacak. Kurslar hakkında detaylı bilgi için Çocuk Kulübü’ne 364 14 28 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

“ÇOCUKLAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Çocukların eğitimlerini ve sağlıklı gelişimlerini desteklemek için çalışmaya devam ettiklerini belirten Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Çocuk Kulübümüzde geçen eğitim döneminde 3 olan branş sayısını bu yıl 7’ye çıkardık, evlatlarımız için dolu dolu bir kurs programı hazırladık. Ekim ayı itibariyle başlayacak kurslarımıza tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın