Kaf-Kaf’tan “Özel” Ziyaret

Karşıyaka Asrın Grup Voleybol Takımı, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’nı (ZİÇEV) ziyaret etti. Ziyarette Kaf-Kaf’ın yeni oyuncuları Aleksandra ile Çağla Doğan da kendilerini yeşil-kırmızılı yapan sözleşmeleri imzaladı.
ZİÇEV üyesi zihinsel yetersiz çocuklar, Karşıyaka Asrın Grup voleybolcularını palyaço kıyafetleriyle karşılayarak hazırlamış oldukları gösteriyi sergilediler. Özel çocuklarla sohbet eden oyuncular, ZİÇEV üyelerini yeni sezon öncesi maçlara davet ederek destek istedi. Karşıyaka Asrın Grup Voleybol Şube Başkanı Ali Talak, öğrencilere Karşıyaka sevgisini aşılamak adına Karşıyaka Asrın Grup Voleybol Takımı’nın kombinesini hediye etti.
Neşeli dakikaların yaşandığı ziyarette, yeni oyuncular Aleksandra ile Çağla Doğan için imza töreni de düzenlendi. Törene, Karşıyaka Kulüp Başkanı Ali Erten, Voleybol Şube Başkanı Ali Talak, şube yöneticileri ve antrenör Gökhan Sezal katıldı.
Vakıf üyeleri tarafından Başkan Ali Erten ve Voleybol Şube Başkanı Ali Talak’a Karşıyaka armasının bulunduğu tablo hediye edildi. Ziyaret, pasta kesiminin ardından son buldu.

Bir Cevap Yazın