İzmir’de“Benim Efsane Harley’im’’ Yarışmasının Yarı Final Heyecanı!

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson tarafından ulusal çapta düzenlenen ”Benim Efsane Harley’im’’ Yarışması’nda İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da gerçekleştirilecek yarı finallerin heyecanı yaşanıyor. 5 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek yarı finallerin İzmir bacağı ise İzmir Harley-Davidson bayisi tarafından gerçekleştirilecek.

İzmir’de düzenlenecek etkinlikte, dört kategoride yarışarak finale katılma şansı yakalayacak finalistler, kişiselleştirdikleri ve kendi imzalarını taşıyan birbirinden orijinal Harley-Davidson modelleri ile diğer motosiklet tutkunlarıyla birlikte ulusal final heyacanını yaşayacak.

Harley-Davidson tarafından Türkiye’de bu yıl ikincisi düzenlenen “Benim Harley’im’’ yarışmasında Harley-Davidson tutkunları yarı finallerde yaratıcılıklarını ispat ediyor.

3 Ekim tarihinde İstanbul’da düzenlenecek ulusal finalde Street, Performance, Touring kategorilerinde yarışacak olan motosiklet tutkunları, bölgesel yarı finallerde ödül sahibi olmak için kişiselleştirdikleri Harley’leri ile karşı karşıya gelecek.

Bir ödül de izleyicilerden…

Üç kategorinin yanı sıra final etkinliğine katılacak motosiklet tutkunları, finalistleri oylayarak “İzleyici Özel Ödülü”nün sahibi olacak Harley-Davidson’ı belirleyecek.

Harley-Davidson tutkunları İzmir’de karşı karşıya geliyor

Tüm Türkiye’den Harley-Davidson sahiplerinin kişiselleştirerek kendi tarzlarını yansıttıkları yarışmanın bölge yarı-finali 5 Eylül tarihinde Harley-Davidson® İzmir bayisi tarafından düzenlenecek. Jüri ve izleyicilerin belirleyeceği yarışmacılar 3 Ekim tarihinde İstanbul’da düzenlenecek ulusal finalde diğer lokal finalistler ile karşı karşıya gelecek.

Motosiklet severlerin tutkuyla bağlı olduğu Harley-Davidson, motosiklet tutkunlarına karakterlerini yansıtan ve kendi imzalarını taşıyan modelleri yaratma imkanı veriyor. Harley-Davidson‘nın sınırsız modifiye seçeneği sayesinde motosiklet tutkunları, sıradanlıktan sıyrılıp kendilerine özel eşsiz modellerini yaratabiliyor. Birçok Harley-Davidson orijinal parça ve aksesuar seçeneği ile Harley severler motosikletlerini 10000’den fazla farklı şekilde modifiye edip ruhlarındaki tutkuyu ve hayal güçlerini bütün dünyaya gösterebiliyorlar.

Motorlarını tutkuyla ve hayal güçleriyle kişiselleştirmek isteyen Harley severler, yarışma ile ilgili daha fazla bilgiye Harley-Davidson® İzmir bayisinden ulaşabilirler.

Benim Harley’im İzmir Programı

5 Eylül 2015 – Harley-Davidson® İzmir Adres: Kordon Atatürk Caddesi No:376/A Alsancak-İzmir

http://www.harley-davidson-izmir.com/

https://www.facebook.com/HarleyDavidsonIzmir

Bir Cevap Yazın