Eylül Ayının Ünlüsü: APAÇİ PASTA!

1924 yılından bu yana İzmirlilerin lezzet durağı olan Alsancak Unlu Mamuller, eylül ayında Apaçi Pasta şölenini müşterilerine özel bir fiyat ile yaşatıyor.

Çikolata ve frambuaz tutkunlarının mutluluk kaynağı olan Apaçi Pasta, tüm ürünlerde olduğu gibi, Alsancak Unlu Mamuller ustalarının hünerli ellerinde en kaliteli malzemelerle şekilleniyor. Kahveli şurup ile ıslatılmış kakaolu kek katları arasında özel Belçika çikolatası, karamelli 2 farklı krema içerisinde frambuaz taneleri ve çikolata parçacıkları ile hazırlanan Apaçi Pasta, tüm Alsancak Unlu Mamuller şubelerinde eylül ayı boyunca 39,90 TL’ye (6 kişilik) satışa sunulacak.

Alsancak Unlu Mamuller
1924 yılında kara fırın olarak üretime başlayan Alsancak Unlu Mamuller, ilk şubesini 1987 yılında Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde hizmete açmıştır.

2011 yılında 4. Kuşak Levent Doğanoğlu ve Deniz Doğanoğlu’nun işin başına geçmesi ve yenilenen marka yüzü ile hizmet vermeye başlayan Alsancak Unlu Mamuller, bayilik sistemi ile de daha geniş kitlelere ulaşmaya başlamıştır.

Ekmek çeşitlerinden zengin unlu mamul çeşitlerine, pastadan sütlü tatlıya, dondurmadan özel içecek grubuna kadar zengin bir ürün yelpazesi ile hizmet veren Alsancak Unlu Mamuller, Türkiye’nin en iddialı lezzet duraklarından biri olmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

Bir Cevap Yazın