Ev Dekorasyonunda Kuzguni Farkı

Doğrucan Mobilya’nın grup şirketlerinden olan ve ev dekorasyonu konusunda hizmet veren Kuzguni, özel bir koleksiyonla dekorasyon tutkunlarını bekliyor.

İzmirli başarılı iş kadını Güler Doğru tarafından hizmete açılan Kuzguni Güler Art Decor & Design, mobilya, dekorasyon ve ev tekstilinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Kuzguni, Mavişehir 8294/1 sokak üzerindeki merkezi konumu ve toplam 700 metrekarelik alanıyla dekorasyon tutkunlarına şık çözümler üretiyor.

Kuzguni’de özel bir koleksiyon sunduklarını ifade eden mağaza sahibi Güler Doğru, alanında deneyimli personelle kişiye özel hizmet verdiklerini belirtti. Kuzguni’de 400’ü aşkın ürün çeşidi bulunduğunu da kaydeden Doğru, “Mavişehir’de dekorasyon ve ev aksesuvarları konusunda bir açık bulunuyordu. Biz de hem estetik hem de tasarım anlamında göz dolduran mobilya, aksesuvar, bahçe mobilyası, ev tekstili ve tamamen el emeği ile üretilen İznik çinisi, Gaziantep sedefi, ahşap işleme, antikalar ve Denizli tekstili gibi ürünleri tek çatı altında müşterilerimize sunmak için bu yatırımı gerçekleştirdik” diye konuştu.

Güler Doğru, Kuzguni yatırımı ile aynı anda hizmete sundukları Blackline Cafe & Brasserie ile de İzmirli konuklarını dünya mutfaklarından örneklerle lezzet yolculuğuna çıkaracaklarını sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yazın