Gençlerin tercihi paintball

Karsiyaka_5024Alternatif spor branşlarına önem veren Karşıyaka Belediyesi tarafından geçen ay açılışı yapılan Paintball Sahası, gençlerin gözdesi oldu. Yamanlar Piknik Alanı içerisinde kurulan sahada, bir ayda 500 kişi paintball oynadı.

1 AYDA 500 KİŞİ OYNADI
Karşıyaka’yı sporun başkenti yapmak için çalışmalarını sürdüren Karşıyaka Belediyesi, alternatif sporlarda da fark yarattı. Her yaşta, her branşta spora destek veren belediye, son yılların en eğlenceli ve en gözde takım oyunlarından ‘paintball’u da Karşıyakalıların ayağına getirdi. Eğlenceyi ve adrenalini seven İzmirlilerin ve Karşıyakalıların yoğun ilgi gösterdiği oyun, 1 ayda 500 kişi tarafından oynandı.

MODERN TEÇHİZAT VE MALZEMELER
Doğal bir alanda modern teçhizatlar ve malzemeler kullanılarak açılan Karşıyaka Belediyesi Paintball Sahası’nın parkuru; siperler ve hurda araçlarla zenginleştirildi. En modern oyun araçlarının kullanıldığı sahada vatandaşlardan gelen talep ve öneriler doğrultusunda düzenlemeler yapıldı. Paintball tutkunlarından tam not alan oyun alanı için Karşıyaka Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’ne 0 232 367 00 60 numaralı telefondan rezervasyon yaptırılabilecek.

HER YAŞTA, HER BRANŞTA SPOR
Alternatif sporlara önem verdiklerini söyleyen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Her yaşta ve her branşta sporu destekliyoruz. Yamanlar Piknik Alanımız içinde açtığımız Paintball Sahamız hem İzmirli hem de Karşıyakalı vatandaşlarımız tarafından çok sevildi. Gençlerimizden paintball için gelen yoğun talepleri görmezden gelemezdik. Sosyal belediyecilik çerçevesinde özellikle bu sporu yapmak için İzmir dışına gidenler oluyordu. Her yaşta ve her branşta sporu desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Bir Cevap Yazın