OPTİMUM’DAN OTOMOBİL KAZANMA FIRSATI

İzmir Optimum Outlet, 1 Temmuz -31 Aralık tarihleri arasında 125 TL’lik alışveriş yapan Optimum Club üyelerine BMW 218i Active Tourer ve MINI Cooper Countryman ALL4 kazanma fırsatı sunuyor.

İzmir Optimum Outlet, yıl boyu süren kampanyaları ile sunduğu kazançlı alışveriş keyfini sürprizleriyle renklendirmeye devam ediyor. Optimum şimdi de rüyaları süsleyen son model iki otomobili ziyaretçilerine hediye ederek alışveriş keyiflerini taçlandırıyor.

Optimum Club üyeleri 1 Temmuz -31 Aralık tarihleri arasında AVM’de yaptıkları her 125 TL’lik alışveriş karşılığında BMW 218i Active Tourer ve MINI Cooper Countryman ALL4 kazanma fırsatı yakalıyor.

Optimum’da aynı gün içinde toplamda 125 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, danışmada form doldurarak çekilişe katılabiliyor. 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek kampanyada her 125 TL’lik alışveriş ile alınacak çekiliş numaralarıyla ziyaretçiler otomobil kazanma şanslarını artırabiliyor. Kampanya sonunda birer son model BMW 218i Active Tourer ve MINI Cooper Countryman ALL4 noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak çekiliş ile sahibini bulacak.

Bir Cevap Yazın