29. ULUSLARARASI İZMİR FESTİVALİ’NDE SIRA THE SOUL REBELS’DE

The Soul Rebels29. Uluslararası İzmir Festivali, 1 Temmuz 2015 Çarşamba günü ABD Büyükelçiliği ve İKSV işbirliği ile gerçekleştirilecek The Soul Rebels konseri ile devam ediyor.

Derrick Moss – bas davul, Lumar Leblanc- trampet, Julian Gosin- trompet, Corey Peyton – trombon, Erion Williams- saksafon, Paul Robertson- trombon, Edward Lee Jr.- sousaphone, Marcus Hubbard- trompet’den oluşan Soul Rebels; radyoda dinlemeyi sevdikleri pop müziğini ve içerisinde yetiştikleri New Orleans Band geleneğini yayma fikriyle bir araya geldiler. Bu geleneğin peşinden giden Grup üyeleri hip hop, caz ve rock müzik unsurlarını funk ve soul müzikle bir araya getirdiler. Grup, uluslararası çıkış albümü Unlock Your Mind’de de duyulabileceği gibi sekiz enstrümanlı bir dizilim oluşturdu. The Soul Rebels, tıpkı bir dans kulübüne benzer bir ortam yaratarak ve grup içerisinde kornoların ve baterinin gücünü kullanarak kariyerini eklektik bir canlı performans üzerine inşa etti.
29. Uluslararası İzmir Festivali’nin halka açık ücretsiz konseri olan The Soul Rebels Brass Band, 1 Temmuz 2015 Çarşamba günü saat 21.30’da İzmir Ekonomi Üniversitesi Açıkhava Gösteri Merkezi’nde çok renkli ve eğlenceli bir konser verecek. Konserin ücretsiz davetiyeleri Kültürpark Lozan kapısı girişindeki İKSEV gişesinden temin edilebilir.

Bir Cevap Yazın