Boğaz’da Kaf Kaf coşkusu

pına rkarsiyaka nayrak bogaz (2)Pınar Karşıyaka’nın 28 yıl aradan sonra Türkiye Basketbol Ligi Şampiyonu olmasını özel bir sürprizle kutlayan Karşıyaka Belediyesi, Boğaziçi Köprüsü’ne dev bir bayrak astırdı. Taraftarlarca çok beğenilen bu çalışma, sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Başkan Akpınar “Gururluyuz, mutluyuz” dedi.

BOĞAZ’A DEV BAYRAK
Türkiye Basketbol Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Pınar Karşıyaka tüm kenti sevince boğarken, Karşıyaka Belediyesi de şampiyon basketbolcular için özel bir sürpriz hazırladı. Şampiyonluk sevincini tüm Türkiye’ye duyurmak için İstanbul Valiliği’nden özel izin alan belediye, Boğaziçi Köprüsü’ne dev bir Karşıyaka bayrağı astı.

pına rkarsiyaka nayrak bogaz (1)SOSYAL MEDYA YIKILDI!
Bayrağın asılması için yaklaşık 50 gönüllü taraftar grubu dün geceden itibaren köprüde, iznin gelmesini bekledi. Resmi temasların ardından boğazda dalgalanmaya başlayan Karşıyaka bayrağının asılma ‘törenine’ Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da bizzat katıldı. Boğazı Yeşil ve Kırmızıya boyayan dev bayrak, hem Boğaz’dan geçenlerde hem de İzmir’de merakla o anı bekleyen taraftarlar üzerinde heyecan yarattı. Belediyenin bu uygulaması sosyal medyada da yankı uyandırdı.

“GURURLUYUZ, MUTLUYUZ”
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Çok mutlu ve çok gururluyuz. İşte hayalimiz gerçek oldu ve bayrağımız Boğaziçi Köprüsü’nde dalgalanıyor. Bize bu gururu yaşatan tüm oyuncularımıza, teknik ekibimize ve taraftarlarımıza yürek dolusu sevgiler sunuyoruz. Bu inanç, bu sevgi oldukça coşkumuz hiç bitmeyecek. Takımımıza nice şampiyonluklar diliyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın