41’nci yıl, ’Piknik Şenliği’’

Kuruluşunun 41’ncı yılını kutlayan Güloğlu Plastik, çalışanları ve aileleri ile birlikte Tire’de düzenlediği ‘’Piknik Şenliği’’nde buluştu.
Yönetim Kurulu Başkanı Seracettin Güloğlu ve Genel Müdür Gülçin Güloğlu ev sahipliğinde düzenlenen piknik, özel organizasyon ve animasyonlara sahne oldu. Çalışanlar çuvalla zıplama, kaşık ile yumurta taşıma, sandalye kapmaca, halat çekme vb. oyunlarla eğlenerek stres attı.

Anne ve babalarının yarışmalarını ilgiyle izleyen küçükler’de kendileri için hazırlanan oyunları kaçırmadı ve onlarda ödül sahibi olabilmek için çalışırken, birbirinden özel ve güzel görüntüler sergilendi.

Etkinlik programı çerçevesinde ‘’çalışanları ile büyük aile olma ve sürekliliğini sağlamayı hedefleyen’’ Güloğlu Plastik Yönetimi 5,10,15 ve 20’nci yılını dolduran çalışanların plaket ve ödüllerinin verildiği etkinlikte çalışanlara hitap eden Genel Müdür Güloğlu, bu günün kendisi için de özel bir önem taşıdığını, bu günün aynı doğum günü olduğunu belirterek, çalışanları ve aileleri ile birlikte kutlamak istediğini, bu özel gününü onlarla paylaşmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Güloğlu Plastik şirketinin vizyonuna ulaşma ve stratejisini gerçekleştirmede çalışanlarının önemli katkılar sağlayacağına inandığını ‘’Büyük Güloğlu Plastik Ailesi’’ olma hedefini birlikte gerçekleştireceklerini ve başaracaklarını dile getirmiştir.

Yönetim Kurulu başkanı Seracettin Güloğlu ise şirketin 40 yıl önceki büyüklüğü ile bugünkü büyüklüğü arasındaki gelişmeden duyduğu mutluluğu belirerek, iyi bir aile olduklarını dile getirdi.

Bir Cevap Yazın