Özgür Aras’tan bir aşk hikâyesi Gitmek Gerek Bazen

GitmekGerekBazen.inddMüzik, televizyon ve sanat camiasında pek çok ünlüyle birlikte yürüttüğü projeler, yazdığı kitaplar, İstanbul gece hayatına kazandırdığı mekânlar, ses getiren sosyal sorumluluk kampanyaları ve aldığı sayısız ödülle adından sıkça söz ettiren iletişim danışmanı Özgür Arasın 7. kitabı Gitmek Gerek Bazen Sayfa6 Yayınları tarafından çıktı.
Kaçımız gitmeyi; her şeyi, herkesi geride bırakıp bir daha dönmemek üzere kaçmayı başardı bu hayatta? Kaçımız karalanmış defter misali hayatında beyaz bir sayfa açabildi? Ve kaçımız geçmişin tüm ağırlığını terk ettiği şehirde bırakabildi?
Özgür Aras; yeni kitabı Gitmek Gerek Bazende günümüz yaşantısında mücadele eden herkesin içinde varolan ve sesi giderek yükselen gitmek arzusunu bir aşk öyküsüyle ustaca harmanlıyor.
Acıyla yoğrulan kalplerin de bir gün iyileşebileceğine dair cesaret ve umut yüklü bir aşk hikayesini konu alan Gitmek Gerek Bazen; okuyucuya her şeyi ardında bırakarak kendini yeniden yaratabilmenin anahtarlarını sunuyor.
Gerçek aşklar ancak kırık kalplerde filizlenir diyen Özgür Aras, Uzaklara gitmek, beni üzen her şeyi, herkesi ardımda bırakmak istiyorum Fakat biliyorum ki kafa aynı kafa, ruh aynı ruh, kalp aynı kalp Ne yaparsam yapayım benden farklı bir ben çıkmayacak ortaya” cümleleriyle sesleniyor okura…
“Bazen gitmek, düşünmeyi bırakıp gitmek gerek Sadece gitmek. Hesapsızca Yolun nereye varacağını bilmeden, bilinmeyene doğru yol almak gerek ”
#gitmekgerekbazen hastagı ile sosyal medya da büyük ilgi gören kitap çıkmadan ön siparişlerle ikinci baskı için siparişleri almayı başardı.

Bir Cevap Yazın