BU KLİPTE BİR ŞEYLER TERS GİDİYOR!

2013’te yayımlanan ilk albümleri “Selam Yabancı” ile müzik otoritelerinden tam not alan Atlas’ın yepyeni EP’si “Bir Uyumsuz Bulut” geçtiğimiz hafta yapılan lansman konserinin ardından dinleyicilerle buluştu. Grubun EP’sine ismini veren şarkı “Bir Uyumsuz Bulut” bugün video klibiyle de ekranlardaki yerini aldı.

Riva’nın yemyeşil atmosferinde, Can Fakıoğlu yönetmenliğinde çekilen klibin görüntü yönetmenliğini Hürcan Emre Yılmazer üstlendi. Çekimlerin bir günde tamamlandığı klipte on kişilik bir teknik ekip görev aldı. Grup üyelerinin yer almadığı klipte; Buket Dabancalı, Volkan Çolpan, Emre Fakıoğlu ve Talya Fakıoğlu kamera karşısına geçti. Geçmişte yaşanmış fırtınalı bir aşk hikayesinin sonucunda gelişen olayların geriye sarılarak, ters kurgu örgüsüyle izleyiciye aktarıldığı klip, bugün YouTube’da ATLASVEVO kanalı ve tüm müzik kanalları aracılığıyla dinleyicilerle buluştu. Sözü ve müziği Tuna Kiremitçi’ye, düzenlemesi ise Serkan Çeliköz’e ait olan şarkının sözlerindeki temaların durumlara yansıtıldığı sıradışı video, alışılmışın dışında bir klip izlemek isteyenler için…
Tuna Kiremitçi (vokal, gitar), Burak Aldinç (gitar), Selim Öztunç (vokal, tuşlu çalgılar, gitar), Murat Kulaksızoğlu (bas) ve Hasan Köseoğlu (davul) gibi deneyimli müzisyenlerden oluşan Atlas’ın 3 şarkıdan oluşan yeni EP’sinde “Bir Uyumsuz Bulut”un yanı sıra sözü ve müziği Selim Öztunç’a ait olan “Yalan” ile sözü ve müziği Tuna Kiremitçi’ye ait olan “Bu Kaçıncı Sonbahar” isimli iki şarkı daha yer alıyor.

Bir Cevap Yazın