Bostanlıspor’dan 10 branşta yaz spor okulu…

Bostanlıspor basketbol, futbol, tenis, ragbi, softbol, beyzbol, aikido, eskrim, çocuk cimnastiği, bayan futbolu branşlarında yaz spor okulu açıyor…

Bostanlı’da yürüyüş mefasesindeki Gode Cengiz Spor Tesisleri’nde açılacak yaz spor eğitim okullarında akademik kariyerli ve diplomalı antrenörlerin görev yapacağını belirten Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy, 6-18 yaş grubu çocukların yanı sıra, aikido ve teniste de yetişkinlerin de özel gruplarla çalışmalara katılabileceklerini ifade ederek, “Spor yapmak isteyenleri, geleceğin doğru adresi olan Bostanlıspor’a bekliyoruz” dedi.

Erboy, Bostanlıspor’un her geçen gün da güçlendiğini ve sporcu sayısının giderek arttığını ifade ederek, “bizim amacımız yetiştirici kulüp olmaktır. Tamamen alt yapıya hizmet ediyor ve sağlam temelleri attıktan sonra çocuklarımızı yarışmacı takımlarımıza veya üst liglerdeki yarışmacı takımları olan kardeş kulüplerimize yönlendiriyoruz. Belediye otobüs durağı tesislerimizin önünde. İZBAN Nergiz İstasyonuna da yürüyüş mesafesinde. Ulaşım çok kolay. Ailecek spor yapmak isteyenleri kulübümüze davet ediyoruz. Ayrıntılı bilgiyi www.bostanlispor.com resmi web sitemizden alabilirler” dedi.

Bir Cevap Yazın