“BABASINDAN DÜET SÖZÜ ALDI”

Geçtiğimiz ay yeni albümü “Kaç Kere”yi müzikseverlerle buluşturan İdo Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses’in ameliyatı için gittiği Amerika’dan bir haftalığına albümünün tanıtım çalışmaları için döndü. Ülkeye iyi haberlerle dönen İdo Tatlıses, albümünün gördüğü ilgiden de oldukça memnun.

İlk albümü Sonsuz Teşekkürler ile adından söz ettiren ve sonrasında çıkardığı Satır Satır şarkısı ile de beğeni toplayan İdo Tatlıses, üç şarkıdan oluşan Kaç Kere isimli yeni albümü ile bugünlerde kendinden sıkça söz ettiriyor.

Babası İbrahim Tatlıses’in ameliyatı sonrasında albüm tanıtım çalışmaları için bir haftalığına Türkiye’ye gelen İdo Tatlıses, şarkısının gördüğü ilgiden oldukça memnun. İmparatorun şarkılarını çok sevdiğini belirten İdo Tatlıses “Babam yeni albümüme bayıldı. Doğru yolda olduğumu söyledi. Bir aferin çekti. Ondan aferin almak 100 trilyon kazanmaktan daha mühim” diyor. Babasının sağlık durumu hakkında da olumlu konuşan İdo Tatlıses hayalini “Bana bir düet sözü var babamın. Düet yapmak istediğim tek kişi babam” cümleleriyle ifade ediyor.

Bir Cevap Yazın