AVM’DE 23 NİSAN COŞKUSU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 23-24-25 Nisan tarihlerinde İzmir Optimum Outlet’te birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle kutlanacak.

İzmir’de kaliteli ve avantajlı alışverişin adresi İzmir Optimum Outlet, 23 Nisan coşkusunu minik ziyaretçileriyle paylaşıyor. 23-24-25 Nisan tarihlerinde, 3 gün sürecek etkinlik programı kapsamında İzmirli çocukları birbirinden eğlenceli ve sürpriz dolu bir bayram bekliyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin Yıldızları İrem ve Cash Optimum’da
Yetenek Sizsiniz’in unutulmaz ikilisi İrem ve Cash, 23 Nisan Perşembe günü 16:00’da İzmir Optimum’da sahnede olacak. Sevilen ikili, çocuklar için 23 Nisan’a özel bir gösteri gerçekleştirecek. Optimum Outlet’te çocuklara keyifli dakikalar yaşatacak olan İrem ve Cash etkinliğin sonunda minik hayranları ile fotoğraf da çektirecek.

23 Nisan Optimum’da Dolu Dolu Kutlanacak
23 Nisan’da çocukları mutlu eden her şey Optimum’da olacak. Halk oyunları, bale, bando gösterileri, gün boyu düzenlenecek müzik ve dans atölyeleriyle çocuklar bayramı adeta şenlik coşkusunda kutlayacak. 24 Nisan’da ise buz pistinin minik yıldızları ve anaokullarının dans grupları hünerlerini sergileyecek.

Balonlarla Rengârenk Bir Dünya
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 24 Nisan Cuma günü çocuklar, Balon Katlama Atölyesi’nde balonlardan farklı şekiller yapmayı öğrenecek. Rengârenk balonlar, çocukların dünyalarını süslerken Kukla Yapım Atölyesi’nde de minikler hayallerindeki kuklaları yapacak.

Optimum’dan Çocuklara Korsan Adası
25 Nisan Cumartesi günü Korsan Adası, Optimum’a gelecek minik ziyaretçileri unutamayacakları bir maceraya çıkaracak. İzmir Optimum’a kurulacak Korsan Adası Atölyesi ile çocuklar eğlenceli serüvenlere çıkarken el becerilerini de geliştirecek.

Bir Cevap Yazın