Sabah sporu çok sevildi

Karsiyaka_9245Her yaşta sporu ve sporcuyu desteklemek için çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi, sabah sporunu sahile getirdi. 3 eğitici personel eşliğinde haftanın 4 günü spor yapan Karşıyakalılar uygulamadan memnun kaldı.

HAFTADA 4 GÜN

Karşıyaka Belediyesi, sporu özendirmek ve Karşıyakalıların güne sağlıklı bir başlangıç yapabilmelerini sağlamak amacıyla ‘Sabah Sporu’ uygulaması başlattı. Bostanlı Rekreasyon Alanı’nda; Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri gerçekleştirilen spor etkinliklerine, güne zinde başlamak isteyen -her yaştan- Karşıyakalılar da büyük ilgi gösterdi.

AEROBİK, STEP, AÇMA-GERME

Karşıyaka Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 3 eğitici personel eşliğinde açma – germe, aerobik ve step yapma fırsatı bulan Karşıyakalılar, hem temiz hava almanın hem de ücretsiz spor yapmanın keyfini yaşadı. Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde de başlatılan Sabah Sporu uygulamasının, talep olması halinde ilçenin diğer merkezlerinde de uygulanacağı belirtildi.

HERKESİ BEKLİYORUZ

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Her yaşta sporcuyu ve her branşta sporu destekliyoruz. Güne sağlıklı başlamak isteyen tüm Karşıyakalıları sabah sporumuza bekliyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın