Mama alıp konsere geldiler

Karsiyaka_0417Sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek ve karınlarını doyurmak için el ele veren Karşıyaka Belediyesi ile Aktivist Hayvanseverler Grubu, “Can dostlara özel” konser organize etti. Konsere girişler, bir paket kedi veya köpek maması ile yapıldı. Hayvanseverlerin büyük ilgi gösterdiği konserde 1 ton mama toplandı.

KONSER BİLETİ: MAMA
Sahipsiz sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek için yapılan çalışmalarla ön plana çıkan Karşıyaka, çok farklı ve anlamlı bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı. Karşıyaka Belediyesi ve Aktivist Hayvanseverler Grubu işbirliği ile “Can dostlara özel” konser organizasyonu yapıldı. Yaşar Kurt başta olmak üzere pek çok şarkıcının sahne aldığı konsere girişler ise bir paket kedi veya köpek maması ile yapıldı.

1 TON MAMA TOPLANDI
Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen, can dostlara yönelik bu etkinlik, hayvanseverler tarafından da büyük ilgi gördü. Mamasını alıp gelen Karşıyakalılar, hem konser izlemenin hem de sokak hayvanlarına mama desteği sağlamanın mutluluğunu yaşadı. Bir tonun üzerinde mama toplandı. Toplanan mamalar, sokak hayvanları için kullanılacak.

Bir Cevap Yazın