Madagascar Live, Karşıyaka’da

Karsiyaka_0109Tüm zamanların en sevilen maceralarından Madagascar’ın canlı sahne şovu ‘Madagascar Live’, Karşıyaka Belediyesi’nin desteğiyle İzmirli çocuklarla buluşuyor. 28 – 29 Mart tarihlerinde Karşıyaka Arena’da sergilenecek oyunun 500 bileti Karşıyaka Belediyesi tarafından dar gelirli ailelerin çocuklarına ücretsiz olarak dağıtılıyor.

BELEDİYE DESTEKLEDİ
Dreamworks’ün tüm dünyada gişe rekorları kıran Madagascar filminin sevimli karakterleri, orijinal film senaryosundan ilham alınarak hazırlanan Madagascar Live canlı sahne şovuyla İzmir’de izleyici karşısına çıkıyor. Tanıtım ve organizasyon faaliyetleri Karşıyaka Belediyesi tarafından karşılanan gösteri, Cumartesi ve Pazar günleri, toplam 6 seanstan oluşacak. Sanatı ve kültürel etkinlikleri toplumun tüm kesimlerine ulaştırmayı hedefleyen Karşıyaka Belediyesi, kentin farklı noktalarında yaşayan dar gelirli 500 ailenin çocuklarına da ‘Madagascar Live’ın biletlerini ücretsiz olarak dağıtıyor.

DÜNYA ÇAPINDA GÖRSEL ŞÖLEN
Etkinlik kapsamında 6 tır dekorla İzmir’e gelen ekip, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı makamında ziyaret etti. IEG Family ve Stage Entertainment işbirliği ve Finansbank ana sponsorluğu ile sahnelenen gösteri, Madagascar’ın haylaz karakterlerinin serüvenini eğlenceli hikaye anlatımı, dans ve müzikle birleştirerek görsel bir şölene dönüştürecek. İzmir’de ilk kez izleyici karşısına çıkacak olan gösteride toplam 25 karakter sahne alacak.

“ŞİMDİKİ ÇOCUKLAR ÇOK ŞANSLI”
Şimdiki çocukların çok şanslı olduğunu söyleyen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Çocukların gelişimi açısından verdiğiniz mesajların çocuklarımıza katkısı büyük oluyor. Türkiye’deki en büyük eksikliklerden bir tanesi insanların mizah duygusunu yitirmeleri. Mizah duygusunun gelişmesinde Madagascar gibi gösterilerin faydası var. Geçmişte bizim ulaşamadıklarımıza şimdiki çocuklar ulaşabiliyor. Tüm dünyada beğeni ile izlenen gösteriyi Karşıyakalı çocuklara göstermenin heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın