ÜNLÜ ASTROLOG HANDE KAZANOVA’DAN BURÇLARA GÖRE MODA REHBERİ

Hande Kazanova - karsiyaka life (1)Optimum Outlet’in yıl boyu sürdürdüğü keyifli etkinlikler, Astrolog Hande Kazanova’nın konuk olduğu söyleşi ile devam ediyor.
Ünlü Astrolog Hande Kazanova, 22 Mart’ta Optimum’da, astroloji meraklıları ile bir araya gelecek. Saat 16.00’da İzmir Optimum Outlet’te gerçekleştirilecek olan etkinlikte ziyaretçiler, sevilen Astrolog Hande Kazanova ile astroloji ve moda ilişkisi üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirme imkânı bulacak.
Kazanova, Burçların Modaya Etkisini Değerlendirecek
Söyleşi etkinliği kapsamında moda ile burçların ilişkisini değerlendirecek olan Hande Kazanova ziyaretçilere önerilerde de bulunacak. Ünlü astrolog Kazanova, burçlar ile moda ilişkini anlatacağı söyleşisinde hangi burcun hangi kıyafetleri tercih etmesi gerektiği konusunda tüyolar verecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, burçlar hakkında merak edilen soruları yanıtlayacak olan Kazanova, Optimum ziyaretçilerine kendi burçları hakkında bilgiler de verecek.

“Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarıyla Optimum’lar, ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak alışveriş keyfine ayrıcalık katıyor.

Bir Cevap Yazın