NEW YORK’TAN İZMİR’E MACERA DOLU KAÇIŞ!

Madagascar Live - İzmir2Tüm zamanların en sevilen maceralarından Madagascar’ın canlı sahne şovu Madagascar Live, Karşıyaka Belediyesi desteği ve Finansbank ana sponsorluğuyla İzmir’e geliyor. Broadway kalitesindeki dev prodüksiyon, 28-29 Mart’ta Karşıyaka Arena’da sahnelenecek.

Dreamworks’ün tüm dünyada gişe rekorları kıran Madagascar filminin karakterleri, orijinal film senaryosundan ilham alınarak hazırlanan Madagascar Live canlı sahne şovuyla İzmir’e geliyor. IEG Family ve Stage Entertainment işbirliği ve Finansbank ana sponsorluğu ile Türkiye’de ilk kez sahnelenen gösteri Bursa, İstanbul ve Ankara’nın ardından İzmirli hayranlarıyla buluşacak. 28 Mart Cumartesi ve 29 Mart Pazar günleri İzmir Karşıyaka Arena’da sahnelenecek gösteri, New York Hayvanat Bahçesi’nden kaçan haylaz karakterlerin serüvenini, eğlenceli dans ve müziklerle İzmir’e taşıyacak.

6 Tır Dekor ve Yüzlerce Kostümle Geliyorlar!
Broadway kalitesindeki dev prodüksiyon, 6 tır dekor ve setin yanı sıra yüzlerce kostüm ve aksesuarla hafızalardan silinmeyecek bir eğlence yaşatmaya hazırlanıyor. Madagascar Live, aslan Alex, zebra Marty, zürafa Melma ve su aygırı Gloria’nın New York Hayvanat Bahçesi’nden, Kral Julien’in çılgın Madagascar dünyasına uzanan kaçış serüvenlerini konu alıyor. Gerçekçi sahne kurulumları, rengarenk kostümleri ve coşku dolu müzikleriyle sımsıcak bir arkadaşlık hikayesini çocuklarla tanıştırıyor. Toplam 25 karakterin sahne aldığı gösteri, izleyenleri Central Park Hayvanat Bahçesi’nden Madagascar’ın sahillerine taşıyor.

Gösterildiği tüm illerde herkesi büyüleyen Madagascar Live’ın, 28 ve 29 Mart’taki İzmir gösterimlerinin biletlerine Biletix’ten ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın