“KOCAN KADAR KONUŞ”UN İZMİR GALASI OPTİMUM’DA

Merakla beklenen yılın komedisi “Kocan Kadar Konuş” filminin İzmir galası, 21 Mart Cumartesi günü saat 16:00’da İzmir Optimum’da gerçekleşecek. Şebnem Burcuoğlu’nun yazdığı Kıvanç Baruönü’nün yönettiği ve BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği filmde; kadın erkek ilişkileri komik ve enteresan bir hikâye ile beyazperdeye taşınıyor. Şimdiye kadar 150 bin satmış olan “Kocan Kadar Konuş” kitabının filminin başrollerini ise sevilen oyuncular Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Nevra Serezli ve Ebru Cündübeyoğlu paylaşıyor.

300 TL ve Üzeri Alışveriş Yapan İlk 50 Kişiye Gala Davetiyesi Optimum’dan

“Kocan Kadar Konuş” filminin İzmir Galası 21 Mart Cumartesi günü, saat 16:00’da İzmir Optimum Outlet’te yapılacak. 16-20 Mart tarihleri arasında aynı gün içinde 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 50 kişiye “Kocan Kadar Konuş” filminin İzmir Galası’na 2 kişilik davetiye hediye edilecek.

Yılın Komedisine Optimum’dan Davet Var

“Kocan Kadar Konuş” filminin başrol oyuncuları Ezgi Mola, Murat Yıldırım ve yönetmen Kıvanç Baruönü, Optimum’da yapılacak gala öncesinde söyleşiye katılacak. Söyleşinin ardından ünlü oyuncular ve yapım ekibi, yılın komedi filmini Optimum Outlet’in Cinemaximum salonlarında hayranları ile birlikte izleyecek.

Bir Cevap Yazın