YENİ TREND: ÜNLÜLERİN ÇOCUKLARI İÇİN HAFTASONU PARTİLERİ

Emre Altuğ - Uzay ve Kuzey AltuğÜnlü isimler artık sadece kendileri için değil çocukları için de doğumgünü partileri düzenliyor. Bu partilerde de hem farklı hem çocuklar için faydalı etkinlikler yapmak isteyen ünlülerin son tercihi Tarabyada çocuklara yemyeşil bir ortam ve hayallerindeki her ayrıntının düşünüldüğü bir ortam sunan Olipoli Kids.

Çocuklar için özel tasarlanan konsept partileri, uzman öğretmenler eşliğinde verilen özel eğitimleri ve muhteşem doğaya sahip organik bahçesiyle Olipoli Kids, Tarabyada çocuklar için çok özel bir vaha vaad ediyor.Yeşillikler içindeki mekanı ve çocuk duyularına hitap eden rengarenk atmosferiyle hizmet veren Olipoli Kids, kısa sürede medya, sanat ve moda dünyasından isimlerin çocuklarının parti üssü haline geldi.

Bugüne kadar Çağla Şikel, Sibel Arna, gibi isimlerin çocuklarının partilerine ev sahipliği yapan Olipoli Kidsde geçtiğimiz günlerde ünlü iletişimci Özgür Aras da kuzeni için bir doğumgünü partisi düzenledi. Çocukların doğa ile temasının azaldığı günümüzde, organik bahçesiyle miniklerin dünyasına yeni keşifler sunan Olipoli Kidsdeki partiye davetli tüm çocuklar gün boyunca sayısız faaliyette bulunarak unutulmaz bir gün yaşadı.

Çocukları mutlu edecek tüm ayrıntıların düşünülerek tasarlandığı tasarlandığı bir Çocuk Gelişim ve Eğlence Merkezi olan Olipoli KidsI ünlü isimler, çocuk atölyeleri, bale ve ritm dersleri yüzünden de tercih ediyor.

Bir Cevap Yazın