EMRE DAĞDELEN “CİDDİ BİR AVANTAJ YAKALADIK”

Türkiye Basketbol 3.Ligi 20.haftasında deplasmanda lider FMV Işık’ı mağlup ederek ikinci sıraya yükselen Bostanlıspor’da başantrenör Emre Dağdelen açıklamalarda bulundu.

Son haftalarda yükselen bir grafik sergileyerek ilk hedefimiz olan grubumuzda ilk ikinin içinde yer almak için ciddi bir avantaj yakaladıklarını belirten Dağdelen sözlerine şöyle devam etti:
” Bu hedef doğrultusunda ve ciddiyetinde takım olarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Sıralamalar ve dolayısı ile olası play off eşleşmeleri son haftaya kadar netleşmeyecek. Bu sebeple bitirebileceğimiz en iyi yerde normal sezonu bitirip, gerçek sezon olan play off için hazır hale gelmeye çalışacağız.
Bostanlıspor olarak sıralamaya bakmaksızın bütün rakiplerimize büyük saygı duyuyor ve maçlarımıza gerek mental gerekse fiziksel olarak hazırlanıyoruz. Birbirine kenetlenmiş yapımız bu yolda bize büyük destek sağlıyor. Bunu sakatlıklar yaşadığımız dönemlerde oyuncularımız defalarda bizlere gösterdi. Son dönemece yaklaşırken rotasyonumuzu çoğaltarak bunu kalıcı bir hale getirmek istiyoruz.
Hafta sonu bizim için çok ciddi bir maça daha çıkacağız. Teknik ekibimiz ve oyuncularımız bunun bilincinde olarak çalışmalarımıza yarın başlayacağız. Evimizde play off öncesi oynayacağımız son karşılaşmada İzmirli basketbol severleride bizlere destek olması için salona bekliyoruz. “

Bir Cevap Yazın