Zeliha Sunal’dan “Çılgın” konser

B7QcWDGIAAAFJDF b7512f7479eb492e9f6e5fff5602109d0e90cc70a22470b35e3156f8dd90d32eSahne kıyafetleri ve şarkılarıyla müzik camiasında adı Çılgın Kız’a çıkan İzmirli şarkıcı Zeliha Sunal, Gaziemir Belediyesi Kültür Merkezi’nde İzmirli hemşehrileriyle buluştu.
Gaziemir Belediyesi kursiyerlerinin oluşturduğu 90 kişilik Türk Hafif Müziği Korosu Atatürk Kültür Merkezi Nazım Hikmet Sahnesi’nde ‘Türk pop müziğinin çılgın şarkıları’ konseri verdi. Türkiye’nin tek kadın Türk Hafif Müziği Korosu Şefi Ferda Yılmaz’ın yönettiği konserde Türk pop müziği tarihinde yer edinmiş seçkin ve hareketli eserleri seslendirdi. Konsere konuk sanatçı olarak katılan Zeliha Sunal’ın sahneye çıkmasıyla salondaki coşku zirveye ulaştı. Zeliha Sunal şarkıları, sahne şovu ve renkli kostümleriyle geceye ayrı bir renk kattı. Koroya övgüler düzen konuk sanatçı, dansları ve hareketli parçalarıyla seyirciyi mest etti. Samimi tavırlarıyla seyircinin kalbini çalan sunal seyircilerle ve koroyla bol bol özçekim yaptı.

Hakan Eren’in sunuculuğunu üstlendiği gecede koro ve solo şarkılar seslendiren koristler seyircinin gönlünü çalmayı başardı, seyirciden tam not aldı. Koristlerin şarkılar eşliğinde sahneledikleri danslarda büyük alkış aldı.

 

Bir Cevap Yazın