DEMET AKALIN’A YENİ ŞARKI

Berkay Foto 2Binlerce üniversite öğrencisinin katılımıyla gerçekleşen kış aylarının en büyük etkinliği Whitefest için geri sayım başladı. Türkiye’nin en büyük kış ve gençlik festivali olan Whitefest için yapılan anketlerde öğrencilerin sahnede görmeyi en çok istediği isimler bu kış Uludağ’da müzik, eğlence ve kar tutkunu gençlerle biraraya gelecek. 
Türkiye’nin en büyük kış ve gençlik festivali olan ve her yıl Uludağda binlerce üniversiteli gencin katılımıyla gerçekleşen Whitefest bu yıl da müzik, eğlence ve kar tutkunu gençleri yerli-yabancı en gözde sanatçı ve DJ performanslarıyla ağırlayacak.
Demet Akalın, Murat Dalkılıç, Hadise, Berkay, Fatih Ürek, Ayşe Hatun Önal gibi yıldız isimlerin sahne alacağı Whitefest kapsamında pek çok sürpriz de yaşanacak.
 BERKAY’dan DEMET’e ÖZEL ŞARKI
 Özel hayatlarında yakın arkadaş olan Berkay ve Demet Akalın yepyeni bir şarkıyla müzikseverlere sürpriz yapacak. Demet Akalın yeni albümü için Berkay dan bir şarkı istedi. Sözü ve bestesi kendisine ait bir besteyi Demet Akalın’a hediye eden Berkay, bu şarkıda Akalın’la düet yapacak. Geçtiğimiz ay Demet Akalın’ın evlilik yıldönümünde sahneye çıkan Berkay, burada verdiği sözü tutarak Akalın’a özel hazırladığı şarkıyı ilk defa Uludağ’da müzikseverlerin beğenisine beraber sunacaklar.

Bir Cevap Yazın