Karşıyakalı ünlü oyuncular evlendiler

alp_kirsan_evlilik_karsiyaka (1)Oyuncu, sunucu ve manken Alp Kırşan ile oyuncu ve manken Zeynep Dörtkardeşler evlendi.
Ünlü oyuncu ve sunucu Alp Kırşan ile Zeynep Dörtkardeşler ile evlendi. Ula Belediye Başkanı Ümit Karaaslan’ın kıydığı nikahta Acun Ilıcalı nikah şahitliği yaptı ve törene Acun Medya çalışanları da katıldı.

ZEYNEP DÖRTKARDEŞLER KİMDİR?
1989 İzmir doğumlu olan Zeynep Dörtkardeşler grafik tasarım mezunudur. Daha lisedeyken mankenliğe başlayan Zeynep Dörtkardeşler, 2005 yılında düzenlenen Best Model Of The Turkey yarışmasında en iyi fiziğe sahip bayan seçildi. Bu yarışma ile ismini duyuran Zeynep Dörtkardeşler, İstanbul’a taşındı ve Akasya Durağı ile Dinle Sevgili dizilerinde rol aldı.

ALP KIRŞAN KİMDİR?
1979 İzmir doğumlu olan Alp Kırşan 2000′de Best Model of Turkey yarışmasında birinci ve Best Model of the World yarışmasında ise üçüncü oldu. Televizyona ilk kez Sabah Şekerleri programında sunucu olarak başlayan Alp Kırşan, 2007′de Yasemin Yalçın Tiyatrosu’nda Oyunun Oyunu oyunuyla profesyonel oldu. Ayrıca 2011′de yayınlanan Yok Böyle Dans adlı yarışmada yarıştı. 2012′de Survivor Ünlüler – Gönüllüler’de mücadele etse de yarışmadan elendi. Alp Kırşan Şu anda Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında sunuculuk yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın