İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği için yardım konseri düzenleniyor

9907425Uzun zamandır İzmirli dinleyicileri tarafından beklenen Evrim Özkaynak, İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği’nin tanıtımı amacıyla gerçekleştireceği konserde sevenleriyle buluşacak.
19 Aralık 2014 Cuma günü saat 20:30 da Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda başlayacak olan konserde Özkaynak, yıllar boyunca biriktirdiği şarkı belleğinde yer alan Amerikan caz müziğinden türkülere, Fransız chanson’lardan İspanyol şarkılara ve Türkçe pop dağarcığının seçkin örneklerine uzanan bir repertuvarla ve 2013’te Sezen Aksu ve Aykut Gürel prodüktörlüğünde yayımlanan ‘’Eksik Hece’’ albümünden şarkılarla, eşsiz sesi ve yorumuyla kulakların pasını silecek. Evrim Özkaynak’a bu konserde Zafer Çebi Orkestrası eşlik edecek.
Sosyal sorumluluk bilinci ve farkındalığının özellikle içinde bulunduğumuz bu dönemlerde daha önemli olduğunu vurgulayan Özkaynak, ‘’Sesimin ve nefesimin ulaşabildiği her yerde olmanın anlamını, dayanışma ve birlik içindeyken buluyorum. İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği’nin üstlenmiş olduğu misyona duyduğum hayranlık ve bu misyona katkıda bulunma düşüncesinin heyecanıyla tüm dinleyicilerimi ve yardımseverleri konsere bekliyorum’’ açıklamasını yaptı.

Bir Cevap Yazın