İZMİR ÖZDİLEK’İN 13.YAŞ GURURU

ÖZDİLEK 13 YAŞINDAİzmir’de alışveriş, kültür ve eğlenceyi İzmirlilerle buluşturan Özdilek Alışveriş Merkezi, 13. Yılın mutluluğunu yaşıyor..

15.Kasım.2001 Tarihinde İzmir’de çıktığı hizmet yolculuğunda bu sene 13. Yılını geride bırakmaya hazırlanan İzmir Özdilek’te 13.Yıl heyecanı yaşanıyor..
7’den 77’ye, kadın, erkek ,genç aktif ve çocuk modasında yerli ve yabancı bir çok seçkin markayı bünyesinde bulunduran Özdilek, 13 .yılın mutluluğunu ziyaretçileriyle paylaşacak..

MUHTEŞEM DOĞUM GÜNÜ PASTASI.
16.Kasım Pazar günü doğum günü pastası kesimiyle başlayacak kutlamalar, maskot showların gösterileri ve animatörlerin eğlenceli aktiviteleriyle devam edecek. Ayrıca doğum günü bandosu da Özdilek ziyaretçilerine coşkulu bir gösteri sunacak..
Özdilek’e gelen her çocuğa Rüzgar ve karanfil hediye edilecek..

13 Yıldır İzmirlilere koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmak için çalıştıklarını belirten Özdilek işletme müdürü Nuri Yüksel 13 sene boyunca Özdilek’e gösterdikleri ilgiden dolayı İzmirlilere teşekkür ettiklerini söyledi.
Özdilek’in 13.yıl coşkusunu hep birlikte kutlamak için İzmirlileri Özdilek’e davet eden Yüksel ayrıca doğum gününe özel birçok markada indirimlerin olacağını belirtti.. İndirimlerin yanı sıra, giyim ve tekstil reyonlarında 4 al 3 öde kampanyası Özdilek’in 13. Yıl hediyesi olacak ve market reyonlarında taze gıdadan, hızlı tüketim gruplarıma kadar birçok üründe İndirim yapılacak..

Özdilek’te ayrıca 16 Kasım Pazar günü etkinliklere katılan ziyaretçiler sürpriz hediyeler kazanacak, canlı müzik dinletileri ile keyifli saatler yaşayacak..

Bir Cevap Yazın