“Uyuşturucuya Karşı Mücadelenle Yaşa”

IMG-20141105-WA0016“Uyuşturucuya Karşı Mücadelenle Yaşa” kampanyası kapsamında okulları gezen, ve bu konuda Konferanslar veren AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Nasuh Mahruki, İzmir’deydi. İzmir’in önemli okulları arasında yer alan 85. Yıl Anadolu Lisesi ve 60. Yıl Anadolu Lisesi’nde liselilerle buluşan ve aynı zamanda milli dağcı Mahruki, öğrencilerin yoğun oldu.
Konuşması boyunca hayattan ve kendi yaşamından örnekler veren milli dağcı, “Türkiye Liseliler Birliği’nin de dediği gibi; Sanatla,sporla,bilimle(…) yaşarsanız Uyuşturucu maddeler sizin yanınıza bile yaklaşamaz” dedi.
TLB İzmir, bu etkinlikten bir kaç gün önce “Uyuşturucuya Karşı Mücadelenle YAŞA” kampanyası kapsamında düzenlenecek büyük bir liseli şölenin de müjdesini vermişti. 24 Kasım 2014 günü saat 18.00’da İzmir Fuarı İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde düzenlenecek “Uyuşturucuya Karşı BÜYÜK LİSELİ ŞÖLENİ” bugün Nasuh Mahruki’nin de gündemindeydi. Konuşması sırasında şölenin duyurusunu da yapan Nasuh Mahruki, “Türkiye Liseliler Birliği güzel bir iş yapıyor, herkesi bu şölende buluşmaya çağırıyorum” diyerek İzmir’deki tüm liselelileri bu büyük şölene davet etti.

Bir Cevap Yazın