ESİN İRİS İLE “YİNE MAVİ” BİR GECE!

Sözü ve müziği kendisine ait olan “Bu Gece” şarkısıyla müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan ve elde ettiği başarı grafiğiyle de kısa sürede büyük bir kitleye adını duyuran Esin İris, “Yine Mavi” albümünün ikinci konseriyle yeniden dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Türk müziğinin renkli motifleri ile Türk pop müziğini sentezlediği ilk albümü “Yine Mavi” ile müzik dünyasına yepyeni bir tarz kazandıran Esin İris, 2 Ekim’de Jolly Joker İstanbul’da verdiği albüm lansman konserinin ardından gelen yoğun talep üzerine 4 Kasım’da yeniden Jolly Joker İstanbul sahnesinde olacak. “Yine Mavi” albümüyle ve çok kısa bir sürede 1 milyon izlenme sayısını geçen “Bu Gece”nin renkli video klibiyle müzik dünyasının gündemine oturan Esin İris, eğlenceli canlı performansı ve renkli şarkılarının yanı sıra, repertuvarında yerli ve yabancı sürpriz şarkılara da yer verecek.

Son dönemin en başarılı çıkışını yakalayarak yeni neslin pop yıldızı olmaya adaylığını koyan Esin İris, 4 Kasım Salı akşamı Jolly Joker İstanbul sahnesinde sizlere masmavi, keyifli bir gece yaşatacak!

Bir Cevap Yazın