Meze hiç bu kadar pop olmamıştı

Eğlence hayatının trendlerini belirleyen isimlerin başında gelen ünlü iletişimci Özgür Aras, bu defa yeni mekanı Elde Meze ile yeme-içme sektöründe yine bir ilke imza atıyor. Türk mutfağının en güzel mezelerini dünya mutfağından katılan yorumlarla zenginleştiren Elde Meze, Asmalımescitte lezzet avcılarının ilk durağı olacak.

Özgür Aras ve ortağı Ogün Canayın Mezenin Pop Hali sloganıyla açtığı yeni dükkanı Elde Mezede çok yakından bildiğimiz mezeler yeni yorumları ve lokmalık sunumlarıyla gece hayatı öncesinde karnını doyurmak ve eğlenceye erken saatlerde başlamak isteyenler için farklı bir alternatif olarak öne çıkacak.

Elde Mezenin özel ekmek türleriyle servis edilecek mezeleri, Türk meze kültürünün dünya mutfağıyla harmanlanmasıyla orta çıkarıldı. Elde Mezede, geleneksel olarak meyhanelerde tabakta yemeye alışkın olduğumuz mezeler, elde yenilecek hale getirilerek lokmalık atıştırmalıklar olarak sunulacak.
Elde Mezenin ünlü konuklarının seçtiği tabakların haftalık menüye dahil olacağı restoranda misafirler mezeleri ister tek tek, ister birden fazla seçenekle satın alabilecekler.

Çağdaş Türk mutfağının yeni temsilcisi olacak kadar iddialı olan Elde Meze nin mutfağı Doors Grup, Vouge, Wannave Aja da Souscheflik yapan bu yaz Çeşme Alaçatıda açtığı Bala Modern Meyhane ile adından söz ettiren Görkem Öztopala emanet.

Asmalımescitte eğlence hayatının tam kalbinde, hatta İstanbulun en iyi 10 gece kulübünden biri seçilen eelencenin 30 adım ötesinde yer alan Elde Mezenin müzikleri ise Türk Pop, Jazz, alaturka, Türkçe lounge, arabesk, funk gibi birçok müzik soundunu icinde barındıran bir yelpazeye sahip olacak ve tüm organizasyonları yaptığı partilerle adından söz ettiren ünlü televizyoncu Cenk Korayın yiğeni Ece Samlıya ait olarak.

Uzun saatlar boyunca oturulacak ister yalnız başına gelinip, ister kalabalık gruplar olarak rezervasyon yapılabilen İstanbul gece hayatının uygun fiyat, iyi yemek ve güzel müziğiyle öne çıkacak en yeni mekanı Elde Meze; zengin menüsü ve eğlenceli müzikleriyle Asmalımescitte…

Bir Cevap Yazın