18. TÜLAY AKTAŞ KARŞILIKSIZ HİZMET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Proje VerenlerBu yıl 18.’si düzenlenen “Tülay Aktaş İzmir Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği Toplantısı ve Karşılıksız Hizmet Ödül Töreni”nde İzmirli gönüllüler ödüllerine kavuştu. Her sene olduğu gibi bu yıl da “ Gelişerek Çoğalabilmek İçin Birlikte Olacağız” sloganıyla yola çıkılan etkinlikte ödül töreninin yanı sıra söyleşiler, gösteriler ve konuk konuşmacılar da yerini aldı.
Eski İzmir Valisi ve İçişleri Bakanlarımızdan Kutlu Aktaş’ın eşi, şehir gönüllüsü merhum Tülay Aktaş’ın ölümünün ardından İzmir’ deki 300’e yakın sivil toplum kuruluşunun bir araya gelerek oluşturduğu “Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği Toplantısı ve Karşılıksız Hizmet Ödül Töreni” 18 yıldır olduğu gibi, bu yıl da Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi – Erhan Gölbey organizasyonuyla, Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’ nda gerçekleşti.
Katılımcılar arasında sivil toplum dernekleri başkanları, dernek yöneticileri ve gönüllülerin yanı sıra, Eski İzmir Valisi ve İçişleri Bakanı Kutlu Aktaş, Kızı Gülay Arslan, (e) Devlet Bakanı Işılay Saygın, (e) milletvekili Türkan Miçooğulları ve Milletvekili Hülya Güven’de yer aldı.
Her sene İzmir’in değerine değer katmak için karşılıksız olarak hizmetlerde bulunan Tülay Aktaş İzmir Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği, hizmetleri ve faaliyetleri ile İzmir’imizi daha da güzel hale getiriyor.

Bir Cevap Yazın