Della Miles Karşıyaka’da

Della MilesMüzik tutkunlarının yakından tanıdığı, dünyaca ünlü Amerikalı soul-rock sanatçısı Della Miles 9 Eylül Salı günü saat 21.30’da, Karşıyaka Belediyesi Denizkent Sosyal Tesisleri’nde sevenleriyle buluşacak.

Klasikler seslendirilecek

Sevilen sanatçı gece boyunca sürecek konserinde ‘Last Heaven’, ‘Wishing On a Star’ ‘This Love’ gibi soul klasiklerin yanında ‘Locamative Breath,’ ,‘Soul in Jail’,’First Love’, Get In On’ gibi soul-rock klasiklerine de yer verecek. Konserinde sanatçıya orkestra ve sahne ekibi de eşlik edecek. Bazı çalışmalarında Anadolu ezgilerini soul-rock müziğiyle buluşturan ve dünyanın en güçlü sesleri arasında gösterilen Della Miles, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

Denizkent Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşecek olan konser için 0533 371 79 94 numaralı telefondan rezervasyon bilgisi alınabilecek.

Della Miles kimdir?

Uzun yıllar Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok ünlünün vokalistliğini yapan ünlü sanatçı klasik soul müziği caz ile harmanlamıştır. Türkiye’de 2012 yılında konser veren Miles, Murat Kekilli’nin 2013 yılında çıkardığı Gümüş Teller albümünün içindeki Git parçasına düet yapmıştır.

Bir Cevap Yazın