BERKAY DAN MUHTEŞEM ŞOV

Ünlü pop müziği sanatçısı Berkay, Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları Festivalinde sahne aldı. Muhteşem sahne performansıyla izleyenlerden beğeni toplayan Berkay sahnedeyken geçtiğimiz günlerde ameliyat olmak için Amerikaya giden İbrahim Tatlıses’e selam göndermeyi de ihmal etmedi.

Bu yazın favori şarkıları arasında gösterilen şarkısı İnanırım’ın başarısıyla adından söz ettiren Berkay geçtiğimiz gün Beylikdüzünde muhteşem bir konsere imza attı. Berkayı dinlemek isteyen yaklaşık 20 bin kişi, Beylikdüzü Meydanına akın etti. İki saat boyunca sahnede kalan Berkay, sahnede kendi şarkıları dışında kendi sevdiği şarkıları söyleyerek büyük beğeni kazandı.
Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları Festivalinde 20 bin kişilik bir koro ile birlikte en sevilen şarkılarını seslendiren Berkay Beni böyle şahane bir gençlikle buluşturduğu için Beylikdüzü Belediyesine çok teşekkür ediyorum dedi.

İBRAHİM TATLISES’E SELAM
Konser sırasında Berkay, en sevdiğim şarkılardan biri dediği Beni Benden Alırsanı söyledikten sonra İbrahim Tatlısese de şifa diledi. Berkay, Bir daha böyle bir ses gelmeyecek. Bir an önce aramıza gelmesini bekliyoruz. Kendisini de sesini de çok özledik diyerek izleyicilerin alkışları ve katılımıyla birlikte İbrahim Tatlısese mesaj gönderdi.

Bir Cevap Yazın