BOSTANLISPOR’A KOMANDO EĞİTİMİ…

000000 bostanlıspor basket çeşmede3 0000000Bostanlıspor basket Çeşmede1Türkiye Basketbol Erkekler 3.Ligi’nin iddialı ekibi Bostanlıspor yeni sezon hazırlıklarını Çeşme’de yaptığı kamp ile sürdürüyor.
Sabah Ilıca Plajı’nda kondisyoner Özkan Beceren yönetiminde kuvvet antrenmanı yapan yeşil kırmızılı ekip öğleden sonra ise Paşalimanı’nda bulunan Aquante termal havuzunda rehabilitasyon çalışması yaptı. Adeta komando eğitimi alan basketbolcular antrenmandan sonra Karşıyakalı başarılı ve genç işadamı Mert Fırtına’nın sahibi olduğu Quante Beach Club’ta öğle yemeği yiyen ve denize giren ekibin neşesi gözlerden kaçmadı.
3.Lig’de 24 takım arasında kadrosunu hemen hemen tamamlayan ilk ekip olduklarını belirten Şube Başkanı Serkan Ergüven ‘’Sezonu ilk açan ekibiz. Farkımızı daha sezon başından gösterdik, sezon içinde de göstermeye devam edeceğiz. 4 haftalık ağır idman programının ardından Çeşme’de hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Bu sezon sonunda şampiyonluktan başka düşüncemiz yok’’ dedi.
Kendilerini Çeşme Quante Beach Club’ta ağırlayan Mert Fırtına’ya da teşekkür eden Ergüven sözlerine şöyle devam etti:
‘’Karşıyakalıların arkamızda olduğunu bilmek gücümüze güç katıyor. Çok değerli Vecdi Fırtına ve Mert Fırtına’ya ne kadar teşekkür etsek az. Sezon sonunda 3.Lig şampiyonu olarak bu jeste karşılık vereceğiz’’

Bir Cevap Yazın