TURNUVANIN İLK GOLÜ BAŞKANDAN

Karsiyaka_0505 Karsiyaka_0487Karşıyaka Belediyesi tarafından, çalışanlar arasındaki dayanışma ruhunun kuvvetlendirilmesi için organize edilen Birimler Arası Futbol Turnuvası renkli görüntülere sahne oldu. Meclis üyeleri ve Veteriner İşleri Müdürlüğü takımlarının karşı karşıya geldiği açılış maçında, Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar da ter döktü.

MAÇLAR KIRAN KIRANA
Belediye çalışanları arasındaki sosyal ilişkileri güçlendirmek isteyen Karşıyaka Belediyesi, Birimler Arası Futbol Turnuvası düzenledi. Girne Kültürpark’taki halı sahada yapılan açılış karşılaşmasında belediye meclis üyeleri ile Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün hazırladığı takımlar galibiyet için mücadele etti. Turnuvanın başlama vuruşunu yapan, Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar, maçın ilk golüne de imza attı.

200 ÇALIŞAN KATILACAK
İki grup halinde 8’er takımın yarışacağı organizasyonda, gruplarında ilk 4’e giren takımlar bir üst tura yükselecek ve eleme maçları sonunda turnuvanın şampiyonu belirlenecek. Müsabakalarda toplam 200 belediye çalışanı ter dökecek. Lig ve eleme maçları Girne Kültür Park içindeki halı sahada, final maçı ise 17 Ekim’de Bostanlı Hasan Türker Sahası’nda gerçekleştirilecek. İlk 3’e giren takımlar kupa almaya hak kazanırken, maçlarda forma giyen tüm çalışanlara katılım belgesi verilecek.

GELENEKSEL OLACAK

Belediye çalışanları arasındaki dayanışma ruhunu güçlendirmek istediklerini dile getiren Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Karşıyaka Belediyesi olarak her yaptığımız işte olduğu gibi, spor ve sosyal aktivitelerde de son derece başarılıyız. 7’den 70’e herkesin spor yaptığı Karşıyakamızda, çalışma arkadaşlarımı da turnuvada bir araya getirmek istedik. Sadece futbolu değil, her branşı destekleyeceğiz. Spor kenti Karşıyaka’ya yakışır bir yönetim anlayışı göstereceğiz” dedi.

Bir Cevap Yazın