MALİNİN RENKLİ STİLİ

Banu Ergenekon ve Mehmet Ali ErbilUzun bir aradan sonra Star Tv ekranlarında Eyvah Düşüyorum yarışma programıyla sevenleriyle hasret gideren Mehmet Ali Erbil, eğlenceli sunumunun yanısıra renkli kostümleriyle de izleyenlerin ilgisini çekiyor. Genç ve dinamik görüntüsüyle dikkat çeken Mehmet Ali Erbilin Eyvah Düşüyorum için özel hazırlanan gardrobundaki tüm kıyafetleri stil danışmanı Banu Ergenekon imzası taşıyor.
Yayına başladığı günden bu yana yaz ekranının en çok seyredilen yarışma programı olan ve toplumun her kesiminden izleyiciyi ekrana bağlayan MEHMET ALİ ERBİL İLE

EYVAH DÜŞÜYORUM bilgilendirirken eğlendirmeyi de ihmal etmiyor. Yaklaşık 2 yıldır yeni bir projede yer almayan Mehmet Ali Erbil ise her zamanki enerjisinin yanında stil danışmanı Banu Ergenekon imzası taşıyan renkli stiliyle de büyük beğeni topluyor.

MALİYE GENÇLİK AŞISI
Mehmet Ali Erbilin yarışma programının formatına birebir uyan eğlenceli ve hareketli kostümleri; Tarkandan Şahan Gökbakara, Gülse Birselden Ali Kırcaya kadar pek çok ünlüye stil danışmanlığı yapmış olan, şimdi de Endemol Türkiyenin sanat yönetmenliği görevini yürüten Banu Ergenekona ait. Mehmet Ali Erbilin rahat performans sergileyebileceği, dikkat çekici renkleriyle farkındalık yaratan kostümler için Ergenekon Mehmet Ali Erbilin kulisi adeta bir gökkuşağını andırıyor diyor. Özel hayatında da zevkli ve renkli giyinmeyi seven, moda olan trendlerin farkında ve uygulama açısından da cesur olan Erbil için Banu Ergenekon; Hepimizin bildiği gibi Mehmet Ali Bey, renkli gözlük çerçeveleri kullanarak ülkede yeni bir gözlük modeli akımı başlatmıştı. İddialı renkleri de çok iyi taşıyor. Bütün bunlara uygun olarak İtalyan stili tercih ettik. Fit kalıpları da seven Mehmet Ali Bey için karakterindeki eğlence ve enerjiyi yansıtacağı, İtalyan Paça adı verilen dar ve kısa paça boyu olan pantolonlarla, küçük yakalı gömlekler ve renkli, kalın tabanlı ayakkabı modelleri kullandık. Artık Mehmet Ali Beyin karakteri ile özdeşleşen daha dinamik ve renkli bir görünümü var yorumunda bulunuyor.

Bir Cevap Yazın