GÖKHAN KESER, İZMİR OPTİMUM OUTLET’DE HAYRANLARIYLA BULUŞACAK!

optimum_gokhankeserModel olarak başladığı kariyerini, müzik ve oyunculuğa da taşıyarak başarıyla sürdüren Gökhan Keser İzmir, Ankara ve İstanbul’daki Optimum Outlet’lerde düzenlenecek imza günü etkinliklerinde hayranlarıyla kucaklaşmaya hazırlanıyor.

Kaliteli markaların ürünlerini uygun fiyata sunarak alışverişi herkes için zevk haline getiren Optimum Outlet, ziyaretçilerini sevilen isimlerle buluşturmaya devam ediyor. Genç sanatçı Gökhan Keser İzmir, Ankara ve İstanbul’daki Optimum Outlet’lerde sevenleriyle bir araya gelmek için gün sayıyor.

Model olarak başladığı kariyerini daha sonra müzik ve oyunculuk alanında da başarıyla sürdüren genç sanatçı, ilk olarak 24 Ağustos günü saat 16:00’da İzmir Optimum Outlet’te düzenlenecek olan imza günü etkinliğine katılacak.

Zafer Bayramı’nda Ankaralıları coşturacak

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ise Ankara Optimum Outlet’te saat 15.00’te hayranlarının karşısına çıkacak olan Gökhan Keser, 31 Ağustos Pazar günü saat 15:30’da da İstanbul Optimum Outlet’teki imza günü etkinliğine katılacak.

Başarılı çalışmalarının yanı sıra sempatik tavırlarıyla da kısa sürede önemli bir hayran kitlesine sahip olan Gökhan Keser, imza günü etkinliklerinde seslendireceği parçalarıyla da Optimum Outlet ziyaretçilerine müzik ziyafeti verecek. Gökhan Keser’in şarkılarıyla coşacak olan sevenleri, genç sanatçıyla fotoğraf çektirip sohbet etme imkanı da bulacak.

Bir Cevap Yazın