Herkes izleyebilsin diye…

s657014Farklı dallardaki sanat etkinlikleriyle İzmir’in yaz gecelerine ayrı bir renk katan İzmir Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz konser ve film gösterimleri ile her gelir grubundan İzmirliyi ortak paydada buluşturuyor. Çocuk tiyatrosunun bilet fiyatı ise sadece 1 TL.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ağustos ayının üçüncü haftası için de İzmirli sanatseverler için yine birbirinden seçkin etkinliklerin yer aldığı bir sanat programı hazırladı. Haftalık programda Taksim Trio ve Pamela konserlerinin yanı sıra, başrollerinde Christian Bale, Amy Adams, Bradley Cooper ve Jennifer Lawrance gibi birbirinden ünlü sanatçıların yer aldığı ‘Düzenbaz’ adlı film de yer alıyor.

Mahalleler şenleniyor

‘Mahalle’de Şenlik Var’ konser dizisi kapsamında 18 Ağustos 2014 Pazartesi günü Menderes Kültür Merkezi Amfi Tiyatro’daki Vildan Turan sahneye çıkacak. 20 Ağustos 2014 Çarşamba günü ise Senem Ersin, şarkılarını Bergamalılar için Zeytindağ’da seslendirecek.

‘Taksim Trio’ çok eğlendirecek

Yaz akşamlarının vazgeçilmezlerinden biri haline gelen ‘Aşık Veysel Sanat Günleri’ yine çok renkli. Bornova Rekreasyon Alanı’ndaki Aşık Veysel Amfi Tiyatrosu’nda düzenlenen ücretsiz konser dizisi kapsamında; Hüsnü Şenlendirici’nin önderliğinde oluşturulan ‘Taksim Trio’, 20 Ağustos 2014 Çarşamba akşamı saat 21.00’deki konserle kulakların pasını silecek.

‘Düzenbaz’ın kadrosu şahane
Tarihi Havagazı Fabrikası’nda gerçekleşen Yeniden Sinematek gösterimlerinde sıra yıldız kadrosuyla göz dolduran ‘Düzenbaz’ adlı filmde. 20 Ağustos 2014 Çarşamba günü gösterilecek ‘Düzenbaz’ın (American Hustler) yönetmeni David O.Russel. 2013 yılında büyük ses getiren yapımın senaryosu ise Russel ve Eric Warren Singer’e ait. Başrollerini Christian Bale, Amy Adams, Bradley Cooper, Jennifer Lawrance ve Jeremy Renner gibi birbirinden ünlü sanatçıların paylaştığı film, 1970’lerde geçen gerçek bir hikayeden uyarlanmış. Düzenbaz, New York’un tehlikeli bölgelerinde geçen inanılmaz komik ve akla sığmayan gerçek bir operasyonun hikayesi.

Bir Cevap Yazın